Jim Beam Double Oak Twice Barreled 43% 0

Jim Beam Double Oak Twice Barreled 43% 0,7l

24.8 €

Jedinečná ponuka, Jim Beam Double Oak Twice Barreled 43% 0,7l od Jim Beam - tento hit získate v časovej obmedzenej zľave za 24.8 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 39 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5060045585912
Do obchodu

Popis

Jim Beam

Jim Beam Double Oak začína svoj život ako Jim Beam White. Po výbere a vyložení 4-ročných sudov vezmú bourbon a dajú ho naspäť do úplne nových opálených dubových sudov, kde zreje druhýkrát. Druhé kolo zrenia nemá definovanú požiadavku na čas alebo množstvo a trvá dovtedy, kým nechutí správne. Nerobím si žarty, na druhom vydaní Jim Beam Double Oak je uvedené: „...a zreje druhýkrát, aby chutil.“ Bolo by skvelé dozvedieť sa o tom viac, no jedna vec je jasná - chutí o čosi lepšie ako Jim Beam White. Dlhší čas strávený v dubových súdkoch ho robí hlbším, komplexnejším a dodáva mu silnejší dubový základ, ktorý ho približuje niektorým z ich menších vydaní. Prajem si iba to, aby ho vyrábali so 46 % a nefiltrovali chladom, aby mal trochu viac šmrncu.


Vôňa: Dub, karamel, vanilka, opečená kukurica, karamelky a tmavé ovocie s malými kúskami karamelového cukríka, škorice a kožou, ktoré pretrvávajú. Vôňa je určite najlepšia časť tejto whisky.


Chuť: Dub, karamel, suchá kukurica, tmavé ovocie, karamelky a malé kúsky javora a troška kvasivosti. Chuť je trochu tlmená v porovnaní s vôňou, no whisky je stále nádherne pitná.


Finiš: Navliekajú sa dlhé reťazce karamelu, duba, korenia, kože a kryštálov.

Pozrite si všetky produkty značky
Jim Beam Double Oak Twice Barreled 43% 0

Jim Beam Double Oak Twice Barreled 43% 0,7l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce