Absolut Elyx 42

Absolut Elyx 42,3% 0,7l

37.1 €

Spokojnosť prinášajúci Absolut Elyx 42,3% 0,7l od firmy Absolut - tento tovar si môžete zakúpiť za úžasnú cenu 37.1 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad 39 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 7312040217014
Do obchodu

Popis

Absolut

Absolut Elyx je luxusná vodka s autentickým spracovaním. Destiluje sa v medených destilačných prístrojoch a je vyrobená zo pšenice z najstaršej švédskej farmy.

Absolut Elyx je veľmi rafinovaná vodka, ktorá bola vyrobená s vášňou. Destiluje sa v medených destilačných prístrojoch a je vyrobená z ozimnej pšenice zozbieranej na švédskej Rabelöf Estate farme, ktorá sa datuje od roku 1408. Vodka Elyx má podobné vlastnosti ako originál Absolut, v ktorej dominuje chuťový profil pšenice. Elyx má navyše citrusovejšie tóny grapefruitu, hodvábnu textúru s náznakom korenia a hladký, čistý záver. Je to vynikajúca vodka, takže ju odporúčame piť čistú s ľadom, alebo sa držať iba jednoduchých kokteilov, napríklad s martini...

Absolut Elyx na výstave San Francisco World Spirits získala zlatú medailu v kategórií najlepšia vodka roka 2013. (San Francisco World Spirits výstava je najuznávanejšia súťaž liehovín na svete.)

Pozrite si všetky produkty značky
Absolut Elyx 42

Absolut Elyx 42,3% 0,7l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce